• 5500º Kelvin Fotoğraf Atölyesi"Eski Pazar, Yeni Zaman" / KEMERALTI

15 ARALIK'TAKİ ATÖLYE 29 ARALIK'A ERTELENMİŞTİR.
ATÖLYE TARİHİ: 29 Aralık 2013, 11:30-17:30
Çizgelikedi'de Fotoğrafları Değerlendirme: 7 Ocak 2014, Salı (19:30-21:00)


Fiyat: 35.-TL (Önceden Çizgelikedi atölye ve/veya seminerlerine katılmış öğrencilerimiz için geçerlidir)
Katılımcı Sayısı: En çok 10 kişi.

Atölyeye kayıt kesinleştirme için son gün: 27 Aralık 2013, Cuma
Ayrıntılar için lütfen arayınız: 0232.2471247
-------------------------------------------------------------------------------
 
5500 ºK FOTOĞRAF ATÖLYESİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER:

KİMLER KATILABİLİR?
Verimli bir atölye için; Temel Fotoğraf Bilgileri eğitimi almış ve tercihen Temel Fotoğraf Uygulama Atölyesine katılmış olmak önerimizdir. (Sorularınız için 0232.2471247 - Çizgelikedi)

ATÖLYEDE NE YAPMIYORUZ?
Aynı açıdan, aynı ışıkta benzer kadraja sahip fotoğrafları hep birlikte çekerek ‘fotosafari’ mantığıyla arşivimize eklemekten fayda ummuyoruz. Bir yarışma için imge avlamak veya yüzlerce benzeri olan görüntüleri yeniden yeniden üretmek istemiyoruz.

Atölyenin kısıtlı süresinde fotoğraf makinasının işlevlerini, menülerini veya temel fotoğraf kavramlarını öğretmeyi amaçlamıyoruz. Bunları katılımcıların zaten bildiği kabulüyle yola çıkıyoruz.

ATÖLYEDE NE YAPIYORUZ?
Fotoğrafın temel kavramlarını bilen; makina, objektif ve yardımcı donanımları tanıma/kullanma evresini tamamlamış katılımcılarla, açık mekânlardaki ışık koşullarını temel alan uygulamalar yapıyor, atölye sonrasında ise duyurulmuş olan gün ve saatte Çizgelikedi'de buluşarak çalışmalarımızı birlikte değerlendiriyoruz.

Birşeyleri anlatmaya adım atmadan önce, anlamaya yönelik süreci önemsiyor; mekânın ruhuyla, sezgiyle ve rastlantılarla da beslenen bir atölye çalışmasını amaçlıyoruz.

ATÖLYE KAÇ KİŞİLİK?
Atölyemizin katılımcı sayısı çalışma yapılacak yere göre değişmekte olup; bilgisi, yukarıda tanıtım alanında yer almaktadır.

ÜCRETE NELER DAHİL?
Çizgelikedi eğitmenlerinin atölye sırasındaki ve sonrasında fotoğraf değerlendirme akşamındaki danışmanlıkları.

ÜCRETE NELER DAHİL DEĞİL?
Atölye yürüyerek gerçekleşecek bir atölyedir. Süreç içinde özel bir durum nedeniyle kullanılacak herhangi bir ulaşım aracı bedeli, kişisel harcamalar, yiyecek-içecek, vb atölye fiyatına dahil değildir.

Katılımcılar atölyeye kendi fotoğraf makinaları ve yardımcı donanımları ile katılırlar.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOT: Atölyemiz adını, parlak günışığının renk sıcaklığına karşılık gelen ve beyaz dengesi için referans olan teknik terimden alıyor.


SEMİNER ve ATÖLYELERE KATILIM

Her bir seminer veya atölye için kayıtlar; duyurulmuş katılım tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir.


Ödeme seçenekleri hakkında lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.

NOTLAR:


•Öğrenci indirimi de dahil olmak üzere, bir seminer/atölye ücretine aynı anda birden fazla indirim veya kampanya uygulanamaz, iki indirim oranı birleştirilemez. Yüksek oranlı olan indirim, katılımcı lehine uygulanır.


•Son kayıt tarihinde yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, kayıt yaptırmış olan katılımcılar telefonla bilgilendirilerek seminer/atölye ertelenir, erteleme halinde dileyen katılımcıya ücreti iade edilir.


•Atölye/seminer içerikleri ve her türlü sorunuz için lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.


•Çizgelikedi, İzmir/Güzelyalı'da, A.Adnan Saygun S.M., Göztepe Stadı, Ö.İzmir Üni., Hava Hastanesi yakınlarındadır. Özel aracın yanısıra, geliş yönüne göre; metro, otobüs, feribot ve vapur kullanarak kısa sürede ulaşılabilir.

Kroki ve diğer erişim bilgileri için tıklayınız.