• Belgesel Fotoğrafçılık Atölyesi

 BELGESEL FOTOĞRAFÇILIK ATÖLYESİ


"Fotoğrafta belgesel yaklaşımı daima gerçek yaşam deneyiminin en önemli parçası olarak gördüm. Bu nedenledir ki, bana göre belgesel fotoğraf, kullanabileceğiniz bir dil olmasının yanında, aynı zamanda kendimizi inşa ederken kullanabileceğimiz bir iç hesaplaşma ögesidir."
Tahir Ün

Atölye hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.
(Fotoğraf: Tahir Ün)


ATÖLYE EĞİTMENİ HAKKINDA:
Tahir Ün, 1960 yılında Akhisar'da doğdu.
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesini bitirdi. Aynı okulda iki yıl Sanat Tarihi Bölümü'nde Avrupa Sanatı eğitimi aldı.
Çağdaş Sanat Merkezi ve Kara Elmas Üniversitesi'nde fotoğraf eğitmenliği yaptı.
1976'dan bu yana fotoğraf ve yeni medya sanatı üzerine ürünler vermektedir. Halen Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde fotoğraf üzerine dersler vermekte ve İzmir'de yaşamaktadır.
www.tahirun.net


NOTLAR:
  • Bu atölyenin katılımcılarının temel fotoğrafçılık bilgisine sahip ve fotoğraf donanımlarına teknik olarak hakim olmaları gerekmektedir.
  • Atölyenin 4. günü gerçekleşecek çekim çalışması için her katılımcının fotografik donanım ve/veya yardımcı malzemeyi sağlaması kendi sorumluluğundadır.
  • Kayıtlar; duyurulmuş başlangıç tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir. Lütfen 0232.2471247 no'lu telefonumuzdan bilgi alınız.

SEMİNER ve ATÖLYELERE KATILIM

Her bir seminer veya atölye için kayıtlar; duyurulmuş katılım tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir.


Ödeme seçenekleri hakkında lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.

NOTLAR:


•Öğrenci indirimi de dahil olmak üzere, bir seminer/atölye ücretine aynı anda birden fazla indirim veya kampanya uygulanamaz, iki indirim oranı birleştirilemez. Yüksek oranlı olan indirim, katılımcı lehine uygulanır.


•Son kayıt tarihinde yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, kayıt yaptırmış olan katılımcılar telefonla bilgilendirilerek seminer/atölye ertelenir, erteleme halinde dileyen katılımcıya ücreti iade edilir.


•Atölye/seminer içerikleri ve her türlü sorunuz için lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.


•Çizgelikedi, İzmir/Güzelyalı'da, A.Adnan Saygun S.M., Göztepe Stadı, Ö.İzmir Üni., Hava Hastanesi yakınlarındadır. Özel aracın yanısıra, geliş yönüne göre; metro, otobüs, feribot ve vapur kullanarak kısa sürede ulaşılabilir.

Kroki ve diğer erişim bilgileri için tıklayınız.