• Fotoğraf Makinası Kullanım Eğitimleri

Fotoğraf Makinası Kullanımı Atölyesi, Çizgelikedi fotoğraf atölye ve seminerlerine katılan öğrencilerimize yönelik, her marka ve model fotoğraf makinası için geçerli, ücretsiz bir atölyedir.
Bu atölyeden yararlanabilmek için ilk adım olan Çizgelikedi Temel Fotoğraf Bilgileri Semineri hakkında bilgi ve önkayıt için tıklayınız.
Fotoğraf Makinası Kullanımı Atölyesinin günü ve saati, istenirse temel eğitimin hemen ardından, istenirse de daha sonra (örneğin temel eğitim sırasında henüz bir fotoğraf makinası sahibi olmayan katılımcılar için, makina edinmelerini izleyen dönemde...) karşılıklı görüşme ile belirlenir.

Ayrıntılar için lütfen arayınız: 0232.2471247

SEMİNER ve ATÖLYELERE KATILIM

Her bir seminer veya atölye için kayıtlar; duyurulmuş katılım tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir.


Ödeme seçenekleri hakkında lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.

NOTLAR:


•Öğrenci indirimi de dahil olmak üzere, bir seminer/atölye ücretine aynı anda birden fazla indirim veya kampanya uygulanamaz, iki indirim oranı birleştirilemez. Yüksek oranlı olan indirim, katılımcı lehine uygulanır.


•Son kayıt tarihinde yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, kayıt yaptırmış olan katılımcılar telefonla bilgilendirilerek seminer/atölye ertelenir, erteleme halinde dileyen katılımcıya ücreti iade edilir.


•Atölye/seminer içerikleri ve her türlü sorunuz için lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.


•Çizgelikedi, İzmir/Güzelyalı'da, A.Adnan Saygun S.M., Göztepe Stadı, Ö.İzmir Üni., Hava Hastanesi yakınlarındadır. Özel aracın yanısıra, geliş yönüne göre; metro, otobüs, feribot ve vapur kullanarak kısa sürede ulaşılabilir.

Kroki ve diğer erişim bilgileri için tıklayınız.