Şahin Koçan

1962 yılında doğan Şahin Koçan, farklı fotoğraf ortamlarında sürdüregeldiği kişisel çalışmalarının ardından, 1994 yılında tanıtım fotoğrafçılığı alanına ilk adımını attı. 1995 yılında New York'a gitti. ICP (International Center Of Photography)'den fotoğraf üzerine dersler aldı ve eğitim asistanlığı yaptı. Aynı dönemde New York'un tanınmış fotoğrafçılarına asistanlık yaptı. Restaurant Business Magazine'de yemek ve restoran fotoğrafları üzerine çalıştı. 2001'de yurda dönerek kendi stüdyosunu açtı ve o zamandan bu yana tanıtım fotoğrafçılığı ile uğraşmaktadır.


Fotoğraf: Şahin Koçan

Fotoğraf: Şahin KoçanFotoğraf: Şahin Koçan
Fotoğraf: Şahin Koçan Fotoğraf: Şahin Koçan

SEMİNER ve ATÖLYELERE KATILIM

Her bir seminer veya atölye için kayıtlar; duyurulmuş katılım tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir.


Ödeme seçenekleri hakkında lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.

NOTLAR:


•Öğrenci indirimi de dahil olmak üzere, bir seminer/atölye ücretine aynı anda birden fazla indirim veya kampanya uygulanamaz, iki indirim oranı birleştirilemez. Yüksek oranlı olan indirim, katılımcı lehine uygulanır.


•Son kayıt tarihinde yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, kayıt yaptırmış olan katılımcılar telefonla bilgilendirilerek seminer/atölye ertelenir, erteleme halinde dileyen katılımcıya ücreti iade edilir.


•Atölye/seminer içerikleri ve her türlü sorunuz için lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.


•Çizgelikedi, İzmir/Güzelyalı'da, A.Adnan Saygun S.M., Göztepe Stadı, Ö.İzmir Üni., Hava Hastanesi yakınlarındadır. Özel aracın yanısıra, geliş yönüne göre; metro, otobüs, feribot ve vapur kullanarak kısa sürede ulaşılabilir.

Kroki ve diğer erişim bilgileri için tıklayınız.