• Stüdyo Teknikleri Atölyesi

Stüdyo Teknikleri Atölyesi, temel fotoğraf bilgilerine sahip katılımcıların, fotoğraf stüdyosu olarak düzenlenmiş ortamlarda, gerekli temel donanımlarla yapabilecekleri fotoğraf çalışmalarına ilişkin yaklaşımları ve pratiklerini içeren bir uygulamadır. 
Atölye Eğitmeni: Şahin Koçan
Atölye Süresi: 10 saat

Oturum Süreleri: 2 Saat 30 dakika (toplam 4 oturum)
Katılımcı Sayısı: En çok 6 Kişi


(Önceki eğitimlerimize katılanlara %15 indirim uygulanır) 

ÖNKAYIT FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

(Kayıtlar; duyurulmuş atölye başlangıç tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretin ödenmesi ile kesinleştirilir.)Atölye İçeriği:
A) Stüdyo ortamı tanımı, stüdyo donanımları tanıtımı
B) Aydınlatma teknikleri, paraflaşlar ve farklı ışık kaynaklarının birlikte kullanılması
C) Still life ve portre çekim teknikleri, sorunlu nesnelere dair uygulamalar
D) Stüdyo ortamı oluşturmada farklı seçenekler ve ekonomik çözüm yolları
E) Katılımcıların beklentileri ve amaçları doğrultusunda uygulamalar

Fotoğraf: Şahin Koçan


Fotoğraf: Şahin Koçan

Fotoğraf: Şahin Koçan

Fotoğraf: Şahin Koçan

SEMİNER ve ATÖLYELERE KATILIM

Her bir seminer veya atölye için kayıtlar; duyurulmuş katılım tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir.


Ödeme seçenekleri hakkında lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.

NOTLAR:


•Öğrenci indirimi de dahil olmak üzere, bir seminer/atölye ücretine aynı anda birden fazla indirim veya kampanya uygulanamaz, iki indirim oranı birleştirilemez. Yüksek oranlı olan indirim, katılımcı lehine uygulanır.


•Son kayıt tarihinde yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, kayıt yaptırmış olan katılımcılar telefonla bilgilendirilerek seminer/atölye ertelenir, erteleme halinde dileyen katılımcıya ücreti iade edilir.


•Atölye/seminer içerikleri ve her türlü sorunuz için lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.


•Çizgelikedi, İzmir/Güzelyalı'da, A.Adnan Saygun S.M., Göztepe Stadı, Ö.İzmir Üni., Hava Hastanesi yakınlarındadır. Özel aracın yanısıra, geliş yönüne göre; metro, otobüs, feribot ve vapur kullanarak kısa sürede ulaşılabilir.

Kroki ve diğer erişim bilgileri için tıklayınız.