• Temel SB Karanlık Oda Atölyesi

Her şey hızla değişse ve tahtı 'aydınlık oda' tarafından sarsılıyor görünse de, fotoğrafın temeli olduğu gerçeği değişmeyen 'karanlık oda'da, siyah-beyaz filmi 'doğru' yıkamayı ve kart baskısını 70'li yıllardan bugüne karanlık oda süreçleriyle üretim yapmış deneyimli bir fotoğrafçıdan öğrenme fırsatı...

Atölye Eğitmeni: Yalçın Çıdamlı
Katılımcı Sayısı: 3-6 kişi
Atölye Süresi: 6 saat/4 Hafta,
Oturum Süreleri: 1,5 saat
Atölye için kayıtlar; ücretin ödenmesi ile kesinleştirilir.


  Bu atölye gruplara veya kişiye özel olarak başvuru üzerine karşılıklı belirlenen zamanlarda gerçekleştirilmektedir.

İlk oturumda katılımcılara, kuramsal bilgiler sunum halinde verilecek ve bu oturumda verilen filmlerin, 2. haftaya değin -zorunlu olmamakla birlikte- çekilmesi istenecek ve izleyen oturumlarda, bu filmlerin yıkanması ve seçilen karelerin basılması pratiği yapılacaktır.

Atölye sürecinde, kuramsal dayanakların önemine ve pratik uygulamalardaki ayrıntılara vurgu yaparak, katılımcıların, siyah-beyaz temelinde karanlık oda sürecine sağlıklı bir adım atmaları amaçlanmaktadır.ÖNKAYIT FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
Bu atölye gruplara veya kişiye özel olarak başvuru üzerine karşılıklı belirlenen zamanlarda gerçekleştirilmektedir.

SEMİNER ve ATÖLYELERE KATILIM

Her bir seminer veya atölye için kayıtlar; duyurulmuş katılım tarihinden en az 2 işgünü öncesine kadar ücretlerinin ödenmesi ile kesinleştirilir.


Ödeme seçenekleri hakkında lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.

NOTLAR:


•Öğrenci indirimi de dahil olmak üzere, bir seminer/atölye ücretine aynı anda birden fazla indirim veya kampanya uygulanamaz, iki indirim oranı birleştirilemez. Yüksek oranlı olan indirim, katılımcı lehine uygulanır.


•Son kayıt tarihinde yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, kayıt yaptırmış olan katılımcılar telefonla bilgilendirilerek seminer/atölye ertelenir, erteleme halinde dileyen katılımcıya ücreti iade edilir.


•Atölye/seminer içerikleri ve her türlü sorunuz için lütfen (0232)247 1 247 no'lu telefonumuzdan bizi arayınız veya cizgelikedi(at)cizgelikedi.com e-posta adresimize yazınız.


•Çizgelikedi, İzmir/Güzelyalı'da, A.Adnan Saygun S.M., Göztepe Stadı, Ö.İzmir Üni., Hava Hastanesi yakınlarındadır. Özel aracın yanısıra, geliş yönüne göre; metro, otobüs, feribot ve vapur kullanarak kısa sürede ulaşılabilir.

Kroki ve diğer erişim bilgileri için tıklayınız.